LINK Coin ve Bu 7 Altcoin’den Yatırım Dahil Sıcak Haberler Var!

Pyth Network, oracle hizmetini IOTA EVM’ye yerleştirdiğini bildirdi. Eigen Labs likit yeniden staking ağı Rio Network’ü satın aldığını duyurdu. LINK Coin ticaretiyle yüklü kar elde eden bir balina sepetini LINK Coin ve WLD ile doldurdu. Ve daha fazlası…

HOLD, LINK Coin ve 6 altcoin’den haberler var!

Pyth Network, IOTA EVM Ağında oracle hizmetini başlattı

Pyth Network, oracle hizmetini IOTA EVM’ye yerleştirdiğini bildirdi. Yetkililer, Pyth Network’ün oracle hizmetini entegre ederek, IOTA ekosisteminin güçlü bir altyapı kazandığını belirtti. Bböylece verilerin doğruluğunu ve güvenliğini artırdığını kaydetti.

ARPA Network AVS, EigenLayer main-net’te yayına girdi!

ARPA Network, EigenLayer main-net’te AVS olarak resmen yayına geçtiğini duyurdu. Bu hamle, ARPA ağının güvenliğini, kullanılabilirliğini ve ölçeklenebilirliğini daha da artıracak. Ayrıca, on-chain doğrulanabilir rastgele sayı üreteci Randcast kullanıcılarına daha güvenilir bir hesaplama ortamı ve sonuçlar sağlayacak. EigenLayer’a erişim, ARPA’nın multi-chain ekosistemini geliştirmesinde önemli bir kilometre taşı. Bu hamle, ARPA’nın Web3 alanında yaratıcı bir temel güvenlik temeli oluşturma taahhüdünü daha da pekiştirecek.

Aethir dağıtık bulut bilişim ağı Ethereum main-net’te yayına girdi

Aethir, merkezi olmayan bulut bilişim ağını Ethereum main-net’te resmen başlattığını duyurdu. Proje aracılığıyla, işletmeler, veri merkezleri, diğer bulut sağlayıcıları ve kripto para madenciliği operatörleri, atıl GPU kaynaklarını Aethir ağına katkıda bulunabilirler. Ayrıca, küresel bilgi işlem kaynaklarının kullanım imkanlarını artırmaya katı sağlamaları mümkün.

Eigen Labs, Rio Network’ü satın aldı

Eigen Labs likit yeniden staking ağı Rio Network’ü satın aldığını duyurdu. Resmi olarak, Eigen Labs Liquid Retaking Token (LRT) oluşturmayacak. Bunun yerine Eigen Vakfı, Rio Network’ün kodunu ve fikri mülkiyetini satın alacak. Ayrıca, bunlar yeni ve gelişmekte olan LRT’leri daha iyi desteklemek için açık kaynaklı olacak. Bu arada, Rio ekibi de Eigen Labs’a dahil olacak. Böylece, Eigen Labs ekibinin diğer üyeleriyle birlikte EigenLayer ekosistemini geliştirmeye odaklanacak.

Circle, Web3 hizmetlerinin Solana ağına genişletti!

Stablecoin ihraççısı Circle, Web3 hizmetini artık Solana’ya genişlettiğini resmen duyurdu. Bu uzantı, Solana geliştirici topluluğunun güvenli, sezgisel ve kurumsal düzeyde cüzdanları sorunsuz bir şekilde yerleştirmesini sağlıyor. Programlanabilir cüzdan, geliştiricilerin uygulamalara güvenli multi-chain cüzdanlar yerleştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi API ve SDK sağlıyor.

Bir balina 3,54 milyon dolar değerinde LINK Coin ve WLD satın aldı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa ABD TÜFE sonrası hareketlenmeye başladı. Böylece, balinalar sepetlerini doldurmak için piyasaya döndü. On-cha veri analisti ai_9684xtpa’nın takibine göre, “bu yılın Ocak ayında LINK Coin ticareti yaparak 1,65 milyon dolar kar elde eden bir balina” son bir saat içinde 1,8 milyon dolar değerinde 113.000 LINK Coin ve 1,73 milyon dolar değerinde 430.000 WLD satın aldı. Şu anda balinanın elinde toplam değeri 8,17 milyon dolar olan 510.000 LINK Coin var.

zkSync’teki Holdstation (HOLD) yüklü yatırım aldı

Büyük bir finansal hamleyle SNZ Capital, Summer Ventures ve EVG Ventures, Holdstation’ın 2. Aşamasına 7 rakamlı yatırım yaptı. Bu fon, akıllı yapay zeka cüzdanlarının geliştirilmesini destekleyecek. Ayrıca, Blockchain etkileşimlerini artıracak ve portföy yönetimini basitleştirecek. Stratejik sermaye infüzyonu, kullanıcıların portföylerini nasıl yönettiklerini yeniden tanımlamak için gelişmiş yapay zekayı basitleştirilmiş Blockchain etkileşimleriyle birleştirerek akıllı AI cüzdanlarının oluşturulmasını sağlayacak.

Account Abstraction’ın uygulanmasının ardından Holdstation önemli bir kullanıcı büyümesi kaydetti. Ayrıca, zkSync’teki en iyi Account Abstraction cüzdanı ve daimi DEX olarak konumunu sağlamlaştırdı. Bu stratejik hamle, işlem kolaylığını ve güvenliğini artırdı. Böylece, Holdstation’ı Blockchain teknolojisinde öncü bir konuma getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir