K-pop yıldızı Hyuna’dan şaşırtan itiraf! Zayıf kalabilmek için yaptığı şok etti

Güney Koreli pop yıldızı Hyuna, yeni bir röportajında ​​uzun yıllardır yaşadığı düzensiz beslenmeyi anlattı.

Sektöre girdiği sırada 15 yaşında olduğunu belirten isim, kilosunu 40 kg’a kadar düşürebilmek için yaptıklarını açıkladı.

“PERİFERİK NEVRİT”

31 yaşındaki yıldız isim Kore’de bir TalkShow’a katıldı. Hyuna, sağlık durumuyla ilgili ayrıntıları verdi ve yiyecek eksikliği sebebiyle ortaya çıkan bayılma durumunun, periferik nevrit gelişmesine yol açtığını itiraf etti.

“BİR PARÇA KİMBAP”

Yıldız isim kilo vermek için yaptıklarını şu ifadelerle açıkladı:

Kilom ne zaman çok düşse, bu durumu tetikliyordu. Bir ay içinde 12 kez bayıldım. O zamanlar, planlanan tüm aktiviteleri yerine getirirken tek bir kimbap parçasıyla hayatta kalırdım. Ve bu beni mahvetti. 26 yaşıma geldiğimde çok sağlıksızdım.

“YEMEK YEMEDİĞİM ZAMANLAR OLDU”

Oldukça sağlıksız bir beslenme düzeninin olduğunu kabul eden Hyuna, ‘Eskiden çok az yerdim. Bir hafta boyunca yemek yemediğim zamanlar oldu ve hatta periferik nörit bile geçirdim’ dedi.

“BENİM HATAM”

2020 yılında Hyuna, I’m Not Cool albümü için müzik videosu çekerken birkaç kez bayıldı. Ünlü isim bir sonraki yıl Ping Pong adlı şarkısının videosunu çekerken tekrar bayıldı. Bu olaya değinen Hyuna, sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı:

Mutlu bir şekilde dans ediyordum ama yine yere yığıldım, bu yüzden çok üzüldüm çünkü vücudum yüzde 100 istediğimi yapmama izin vermiyordu. Sanırım vücuduma daha erken bakmamak benim hatam. Uyandığımda tansiyonum 70/40’tı, bu yüzden çekime hemen devam edemedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir